after school

Taxa Lunara 1.000 lei pentru primii 30 de copii.

Pe 17 iunie incep cursurile Scolii de Vara Gașca Veselă Constanța, pentru a beneficia de reduceri si promotii contactati-ne !

Serviciul de Transport la GradinitaConstanta.ro  La GradinitaConstanta.ro, înțelegem că accesibilitatea și comoditatea sunt aspecte importante pentru părinți. De aceea, oferim și servicii de transport pentru copiii noștri.  Costul Transportului: Costul transportului nu este inclus în taxa educațională standard. Acesta este calculat separat, în funcție de distanța parcursă și alte criterii relevante.  Transport pentru Grupuri: Pentru un grup de minim 5 copii, putem asigura transport de la toate școlile din zona. Acest lucru este util pentru părinții care au copii la școli diferite și doresc să îi aducă la GradinitaConstanta.ro în mod eficient și sigur.  Beneficiile Serviciului de Transport:  Confort și siguranță: Copiii sunt transportați în condiții sigure și confortabile, având parte de supravegherea unui șofer experimentat. Economie de timp: Părinții economisesc timp prețios pe care altfel l-ar fi petrecut în trafic sau la alte activități de logistică. Comoditate: Serviciul de transport elimină grija părinților legată de organizarea și coordonarea transportului copiilor. În concluzie, serviciul nostru de transport este conceput pentru a oferi o soluție convenabilă și sigură pentru părinții care doresc să își aducă copiii la GradinitaConstanta.ro. Pentru detalii suplimentare și stabilirea costurilor, vă rugăm să ne contactați.

Serviciul de Transport Preluare Copii la After School Gasca Vesela

Costul Transportului Afterschool Gasca Vesela: Costul transportului nu este inclus în taxa educațională standard. Acesta este calculat separat, în funcție de distanța parcursă și alte criterii relevante.
Beneficiile Serviciului de Transport:
  • Confort și siguranță: Copiii sunt transportați în condiții sigure și confortabile, având parte de supravegherea unui șofer experimentat.
  • Economie de timp: Părinții economisesc timp prețios pe care altfel l-ar fi petrecut în trafic sau la alte activități de logistică.
  • Comoditate: Serviciul de transport elimină grija părinților legată de organizarea și coordonarea transportului copiilor.
AfterSchool Constanta